אודותינו

אורבן גרופ נוסדה מתוך ראיה בסיסית כוללת, מאקרו ומיקרו, של תהליך שיקום המרחב העירוני הקיים ושיפורו באמצעות מגוון רחב של כלים, הן במסגרת של תכניות ע"פ תמ"א 38 והן במסגרת של תכניות לפינוי בינוי, תוך התייחסות למצב הפיזי של המבנים ולמצב החברתי של התושבים ובאה לתת מענה להתחדשות עירונית ולבנייה חדשה באיכות גבוהה במרכזי הערים.
חברת אורבן גרופ, הינה מהמובילות בתחום התמ"א 38 וההתחדשות העירונית.

במהלך שנות פעילותה צברה החברה מוניטין רב וביססה עצמה כאחת המובילות בתחום. החברה מתמחה בפרויקטים ייחודיים ומשלבת בתוכה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בעלי ניסיון רב.

החברה חרטה על דגלה את נושא רווחת הדייר. אנו מבינים היטב כי פרויקט של תמ"א 38 אינו תהליך קל עבור הדיירים בבניין ועל כן אנו משקיעים משאבים ומאמצים אדירים על מנת להעניק לדייר חווית תמ"א 38 שונה ולהיות החברה הראשונה אשר מעניקה לדיירים חווית תמ"א 38 ידידותית ככל האפשר.

צוות הניהול של אורבן גרופ מורכב מהגרעין האיכותי ביותר של אנשים בעלי ניסיון ויכולת מוכחת בניהול מוצלח של פרויקטים מורכבים תוך מתן יחס אישי וליווי צמוד לדיירים מה שמקנה ערך מוסף לחברה.

החברה משלבת ניסיון עשיר בקידום פרויקטי התחדשות עירונית, יציבות כלכלית ושיתוף פעולה עם משרדי האדריכלות המובילים בישראל.

אורבן גרופ רואה בכם, הדיירים, כשותפיה לתהליך ההתחדשות.
אתם שותפינו לתהליך, ליצירה ולבניין החדש.

משפחת URBAN-GROUP

• שרון ששון, מייסד ומנכ"ל

שרון ששון, 38, נשוי ואב לשלושה.

משנת 2009 לאחר קריירה ארוכה ככדורסלן מקצועני, מתמקד שרון בתחום ההתחדשות העירונית ואחראי לגיוסם וקידומם של מעל 20 פרויקטים.

התכונות אשר אפיינו את שרון בגיל צעיר, תחרות הוגנת, הרצון להצליח תוך כדי הכרה בחשיבות שבעשייה למען הקהילה, ניתבו את דרכו ברבות הימים לתחום הנדל"ן.

" ההבנה הבסיסית שתפקידנו הוא לספק לבעלי הדירות את המקסימום בעסקת התמ"א עליה הם חותמים, מנחה אותנו. בעלי הדירות אינם בעלי דירות שצריכים להחתים, אלא בעלי קרקע שאמורים לקבל את מקסימום עבור הקרקע שבבעלותם."

שרון מוביל את ההחברה מתוך הבנה כנה, שמאחורי כל דירה יש משפחה שתיבנה בה את חייה.

שקיפות היא אחת מאבני היסוד שעל בסיסן  שרון הקים את החברה. החל מהשלב הראשון החברה פועלת בשקיפות מלאה, בשיתוף פעולה מלא עם הדיירים. "זו בעיני הנוסחה המנצחת לכל פרויקט התחדשות עירונית."

 

• טל איצקוביץ – יועצת משפטית ומנהלת פרויקטים

בתפקידי כיועצת המשפטית וכמנהלת הפרויקטים של אורבן גרופ אני מלווה כל אחד מכם, בסבלנות רבה עד לסיום הפרויקט. אני מביאה עמי ידע וניסיון רב בנדל"ן ובפרט בהתחדשות עירונית ובתשומת לב רבה לכל הפרטים בהליך. אני כאן כדי להפוך את הדרך המשותפת שלנו לחוויה נעימה, מוצלחת ובטוחה. דרך שבסופה תוכלו להרגיש שוב בבית.

• דורית פנחס – מנהלת קשרי לקוחות

מרכזת את התחום האדמיניסטרטיבי השוטף של החברה, לרבות תיאום מפגשים עם דיירים ויועצים וניהול לו"ז החברה. מקיימת קשר שוטף עם יועצי החברה ועם הדיירים תוך מתן מענה מקצועי והולם.

• סבטלה סדיקוב – מנהלת כספים

בעלת תעודת הנהלת חשבונות.
לסבטלנה ניסיון של כ – 30 שנה בתחום ניהול כספים וחשבונות.
עבדה בעבר במגוון תפקידים בתחום הכספים והשכר ומבצעת את הפעולות הפיננסיות וארגוניות של החברה באופן יעיל ביותר.

• יהודה ענטבי

בן 47 נשוי ואב לשלושה.
יהודה הינו הנדסאי בניין משנת 1995 ובעל נסיון רב ומשמעותי בענף הבנייה.
יהודה פיקח על פרויקטים רבים הן למגורים והן למבנים ציבוריים גדולים.
בנוסף, יהודה הינו מהנדס חילוץ והצלה ביחידת החילוץ הארצית של פיקוד העורף והשתתף במשלחת ישראל בפעולות חילוץ ברעידת האדמה במקסיקו.